SPRZEDAŻ

Kasy fiskalne

Wrocław

Potrzebujesz dobrej kasy fiskalnej dla swojego przedsiębiorstwa?

Trafiłeś idealnie! Nasza oferta obejmuje kasy fiskalne od renomowanych producentów, doskonale dopasowane do różnorodnych branż. Wśród oferowanych produktów, znajdziesz takich dostawców jak Posnet, Novitus, Emar, Fawag czy Datecs. Zapewniamy szeroki zakres usług. W tym profesjonalne doradztwo i opieka serwisowa - zarówno w ramach gwarancji, jak i kolejnych lat pracy urządzenia. Jeśli chcesz o coś zapytać w tematyce kas fiskalnych, nasi konsultanci gotowi są udzielą ci wyczerpujących odpowiedzi. Zapraszamy do kontaktu:

Telefon 723 211 211 lub wyślij wiadomość na adres e-mail: wroclaw@dip.com.pl

Zobacz najczęściej wybierane  kasy fiskalne:

Pełna oferta kas i drukarek fiskalnych, dostępna w naszym sklepie 

Co znajdziesz w naszej ofercie ?

  • Sprzedajemy urządzenia fiskalne dedykowane dla każdego rodzaju działalności gospodarczej. Doskonale nadają się do sklepów, salonów piękności, serwisów samochodowych, nadleśnictw oraz innych rodzajów działalności wymagających urządzenia fiskalnego.

  • Nasze kasy fiskalne są proste w obsłudze i niezawodne. Mamy w ofercie urządzenia najlepszych polskich producentów, których atutem jest wieloletnie doświadczenie oraz dobra znajomość branży fiskalnej.

  • Dla małych stanowisk sprzedaży, polecamy mobilne kasy fiskalne. Urządzenia które są też doskonałym rozwiązaniem dla pracowników terenowych. Fiskalne urządzenie mobilne charakteryzuje się małym rozmiarem i niewielką wagą. Decydując się na to urządzenie, nawet w trudnych warunkach, rejestracja sprzedaży będzie łatwa i intuicyjna.

  • Bardziej wymagającym klientom polecamy kasy fiskalne dedykowane do pracy w środowisku intensywnej sprzedaży. Ich atrybutami jest wytrzymała klawiatura, duży wyświetlacz LCD, systemem operacyjnym Android oraz możliwość podłączenia wielu urządzeń peryferyjnych.

  • Dla firm gastronomicznych, pracy wielostanowiskowej i punktów sprzedaży z dużą ilością obsługiwanych klientów, mamy w ofercie drukarki fiskalne oraz proste w obsłudze i efektywne systemy zarządzania sprzedażą. Taki zestaw w połączeniu z komputerem, skanerem i terminalem płatniczym tworzy kompletny system sprzedaży do obsługi klienta detalicznego. Do atutów takiego rozwiązania można zaliczyć wsparcie w zarządzaniu magazynem produktów, przyspieszenie pracy kasjerów i analiza sprzedaży.

Dlaczego warto wybrać naszą firmę ?

  • Od 30 lat jesteśmy obecni na rynku kas i drukarek fisklanych. Zajmujemy się sprzedażą i serwisem urządzeń fiskalnych. Nasz asortyment obejmuje wagi sklepowe, terminale płatnicze, skanery oraz inne urządzenia używane przy sprzedaży detalicznej.

  • Pomagamy w wyborze właściwego dla profilu działalności i inensywności sprzedaży urządzenia fiskalnego. Mamy doświadczenie w wyborze zestawów do instalacji, zarówno systemów jedno jak i wielostanowskowcyh. Całe oprogramowanie, sprzęt komputerowy i urządzenia peryferyjne możesz kupić w jedym miejscu - naszym sklepie. Wystarczy tylko Twój pomysł lub sugestia, resztą zajmie się wykwalifikowany personel techniczny, zgodnie z obowiązującymi przepisami w dziedzinie urządzeń fiskalnych.

  • Przeprowadzamy szkolenia z zakresu zakupionych u nas urządzeń oraz systemów komputerowych. Szkolenie użtkowników obejmuje wykonywanie sprzedaży, wprowadzanie towarów, konfiguracja oraz innych czynności pozwalających na pełne wykorzystanie zakupionych urządzeń.

  • Naszym priorytetem jest zminimalizowanie czasu przestoju Twojego biznesu na skutek awarii urządzenia. Szybko reagujemy na zgłoszenia serwisowe. Uzupełnieniem naszych usług jest stworzona dla potrzeb naszych klientów asysta techniczna.

  • Korzystne ceny, szeroki asortyment oferowanych przez nas produktów oraz elastyczne warunki współpracy, czynią naszą firmę dobrym partnerem do współpracy w zakresie sprzedaży i serwisu urządzeń fisklanych.

Myślisz o zakupie urządzenia fiskalnego? Skontaktuj się z nami już dziś! telefon kontaktowy 723 211 211 , e-mail: wroclaw@dip.com.pl
Jeżeli szukasz serwisu kas fisklanych, zajrzyj na naszą stronę Serwisu urządzeń.